Безкоштовний семінар консультація
Інвестиції в нерухомість Туреччини
ctmturkey@gmail.com
b.mamedov@orkahomes.com
Замовити дзвінок
0

Туреччина залишається однією з найзручніших країн світу для укладання угод з нерухомістю для іноземців. Порівняно швидко вирішуються багато фінансових питань і, як правило, не потрібні докази походження коштів.

Як сплатити квартиру в Туреччині, питання яке задають багато покупців.

Існують різні способи оплати нерухомості, найпоширеніші:

  • Банківський переказ на рахунок забудовника чи агентства, зазначеного у договорі.
  • Зняття грошей зі своєї банківської картки у Туреччині.
  • Відкриття рахунку в Турецькому банку, переказ коштів та оплата з нього.
  • Оплата з банківського рахунку юридичної особи
  • Оплата готівкою.
  • Системи перекладів (Western Union, MoneyGram та інші).
  • Оплата готівкою.

До Туреччини дозволено ввозити готівку без обмежень при декларуванні її на митному контролі, а до $10 тис. - без декларації на кожного члена сім'ї, аж до дітей, навіть немовлят. Цієї суми сім'ї вистачить як мінімум на перший внесок під час виплати розстрочки.

Банківський переказ.

При безготівкових розрахунках із забудовником нічого очікувати особливих обмежень у розмірі платежу, з наявністю договору купівлі-продажу. Проте слід уточнити наявність будь-яких обмежень у країні платника. Наприклад, в Україні у червні 2022 року SWIFT-переклад не працював. Звертаємо увагу для тих, хто хоче при купівлі нерухомості в Туреччині отримати паспорт Туреччини - банківський переказ це єдиний спосіб оплати за нерухомість, для оформлення громадянства Туреччини.

Відкриття рахунку у Турецькому банку.

Відкрити рахунок у турецькому банку, у тому числі на підставі довіреності. Це не так просто. Не кожен банк у Туреччині готовий відкрити рахунок іноземцеві без посвідки на проживання. Наша агенція допоможе відкрити рахунок для своїх клієнтів без ВНЖ. Після відкриття свого рахунку в турецькому банку клієнт вносить на нього необхідну суму для покупки та перераховує її на рахунок забудовника.

Зняти гроші з картки.

Зняти з карти валюту чи турецькі ліри можна, але все залежить від банку, громадянства, поточної ситуації. Наші агенти завжди тримають руку на пульсі подій та зможуть заздалегідь проконсультувати вас з банківських переказів оплати за квартиру в Туреччині.

Слід врахувати, що у Туреччині діє обмеження на зняття готівки — від 3000 до 7000 тис. доларів США за добу з одного банкомату.

Розстрочка оплати за нерухомість забудовником.

Як правило, забудовниками в Туреччині надається безвідсоткова розстрочка до закінчення будівництва, в деяких випадках і довше. Зазвичай, перший внесок мінімально від 30%. Решта суми розбивається за зручним для покупця графіком платежів. Їх також можна здійснювати через представництва. Вартість об'єкту нерухомості фіксується.

При оплаті 100% вартості житла на деякі проекти діє відмінна знижка.

Ми завжди зможемо підібрати для вас зручний та найвигідніший варіант оплати. Щодня клієнти укладають договори на придбання житла, і кожен з них має свої обставини, можливості. Для кожного ми знайдемо правильне рішення та спосіб сплатити квартиру в Туреччині з мінімальними витратами.

Якщо у вас є питання щодо перевезення готівки, безготівкових платежів, комісія та інших важливих моментів при оформленні нерухомості в Туреччині, будь ласка, звертайтесь за консультацією.

Одеса
Одеса
Місце проведення
Готель Моцарт. Конференц зал
Вул. Ланжеронівська, 13/1
Час проведення
17.00
Дата проведення
21 квітня
Kyiv
Kyiv
Місце проведення
IQ Business Center
вул. Болсуновська, 13-15
Час проведення
17.00
Дата проведення
24 квітня
Харків
Харків
Місце проведення
Premier Palace Hotel Kharkiv
Пр-т. Незалежності, 2
Час проведення
17.00
Дата проведення
26 квітня
Дніпро
Дніпро
Місце проведення
Культурний центр «Мінора», конференц-зал
конференц-зал Вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Час проведення
17.00
Дата проведення
28 квітня