БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР КОНСУЛЬТАЦІЯ
Інвестиції в нерухомість Північного Кіпру
ctmturkey@gmail.com
olga@dovecconstruction.com
Замовити дзвінок
0

Те, що Кіпр – ідеальне місце для відпочинку, вже давно ні для кого не секрет. Чиста екологія, приємний клімат, сучасні курорти і доступні ціни приваблюють в північну частину острова велику кількість туристів. Однак – тут можна не тільки добре відпочивати, але й отримувати висококласну освіту. Кіпрські університети входять до світових топів, а обстановка на острові дуже сприяє продуктивному навчанню.

Пропонуємо до вашої уваги топ-5 причин, чому для здобуття вищої освіти варто відправитися на Північний Кіпр:

1. Університети країни (наприклад, Східно-Середземноморський університет в Фамагусті) мають міжнародну акредитацію. Видані ними дипломи котуються в багатьох країнах, що дає широкі можливості для працевлаштування.

2. Навчальні заклади активно співпрацюють з іноземцями та роблять ставку на студентів із інших країн. Подати документи в них може кожен бажаючий і, пройшовши вступні іспити, вступити на навчання до ВНЗ міжнародного рівня. Також функціонують літні й підготовчі школи.

3. В університетах Кіпру дуже великий набір спеціальностей (медицина, IT-технології, юриспруденція, економіка, туризм, архітектура, інженерія тощо). Ви не будете обмежені у виборі, а програми підготовки «підігнані» під світові стандарти.

4. У північній частині острова досить бюджетне життя. Комунальні послуги, продукти харчування, проїзд тут коштують набагато дешевше у порівнянні з країнами ЄС. Порівняно недорого обійдеться і нерухомість в Фамагусті або іншому місті – як орендна плата, так і придбання.

5. Навчаючись на Кіпрі, ви отримуєте гарну мовну практику. Навчання ведеться англійською, офіційна мова – турецька, ще й студенти з різних країн розмовляють на своїх мовах. Потрапляючи до багатомовної середи, ви швидше вчитеся розмовляти та можете підтягнути декілька мов одночасно.

 

Одеса
Одеса
Місце проведення
Готель Моцарт. Конференц зал
Вул. Ланжеронівська, 13/1
Час проведення
17.00
Дата проведення
11 квітня
Kyiv
Kyiv
Місце проведення
IQ Business Center
вул. Болсуновська, 13-15
Час проведення
18.00
Дата проведення
13 квітня
Харків
Харків
Місце проведення
Premier Palace Hotel Kharkiv
Пр-т. Незалежності, 2
Час проведення
17.00
Дата проведення
15 квітня
Дніпро
Дніпро
Місце проведення
Культурний центр «Мінора», конференц-зал
конференц-зал Вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Час проведення
17.00
Дата проведення
17 квітня