БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР КОНСУЛЬТАЦІЯ
Інвестиції в нерухомість Північного Кіпру
igor@ctm-group.ru
olga@dovecconstruction.com
Замовити дзвінок
0

Те, що Кіпр – ідеальне місце для відпочинку, вже давно ні для кого не секрет. Чиста екологія, приємний клімат, сучасні курорти і доступні ціни приваблюють в північну частину острова велику кількість туристів. Однак – тут можна не тільки добре відпочивати, але й отримувати висококласну освіту. Кіпрські університети входять до світових топів, а обстановка на острові дуже сприяє продуктивному навчанню.

Пропонуємо до вашої уваги топ-5 причин, чому для здобуття вищої освіти варто відправитися на Північний Кіпр:

1. Університети країни (наприклад, Східно-Середземноморський університет в Фамагусті) мають міжнародну акредитацію. Видані ними дипломи котуються в багатьох країнах, що дає широкі можливості для працевлаштування.

2. Навчальні заклади активно співпрацюють з іноземцями та роблять ставку на студентів із інших країн. Подати документи в них може кожен бажаючий і, пройшовши вступні іспити, вступити на навчання до ВНЗ міжнародного рівня. Також функціонують літні й підготовчі школи.

3. В університетах Кіпру дуже великий набір спеціальностей (медицина, IT-технології, юриспруденція, економіка, туризм, архітектура, інженерія тощо). Ви не будете обмежені у виборі, а програми підготовки «підігнані» під світові стандарти.

4. У північній частині острова досить бюджетне життя. Комунальні послуги, продукти харчування, проїзд тут коштують набагато дешевше у порівнянні з країнами ЄС. Порівняно недорого обійдеться і нерухомість в Фамагусті або іншому місті – як орендна плата, так і придбання.

5. Навчаючись на Кіпрі, ви отримуєте гарну мовну практику. Навчання ведеться англійською, офіційна мова – турецька, ще й студенти з різних країн розмовляють на своїх мовах. Потрапляючи до багатомовної середи, ви швидше вчитеся розмовляти та можете підтягнути декілька мов одночасно.

 

Одеса
Місце проведення
Готель Моцарт. Конференц зал
Вул. Ланжеронівська, 13/1
Час проведення
18.00
Дата проведення
16 вересня
Харків
Місце проведення
Premier Palace Hotel Kharkiv
Пр-т. Незалежності, 2
Час проведення
18.00
Дата проведення
19 вересня
Дніпро
Місце проведення
Культурний центр «Мінора», конференц-зал
конференц-зал Вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Час проведення
18.00
Дата проведення
21 вересня
Запоріжжя
Місце проведення
Готель «Інтурист», конференц-зал, 2-й поверх
Пр-т Соборний, 135
Час проведення
18.00
Дата проведення
23 вересня