Безкоштовний семінар консультація
Інвестиції в нерухомість Туреччини
ctmturkey@gmail.com
b.mamedov@orkahomes.com
Замовити дзвінок
0

У Туреччині є ще одне унікальне місце - Долина Метеликів (Kelebekler Vadisi) в Олюденіз, Фетхіє.

Долина (Kelebekler Vadisi), узбережжя затоки Белджееіз де мешкають всі види середземноморських метеликів, основна мешканка долини - тигровий метелик, найбільшу популяцію якої можна побачити з червня по жовтень.Долина метеликів розташована в передгір'ї Бабадаг, гори висотою 1 975 метрів.У вигляді вузького каньйону, що простягнувся на 3-4 км,круті стіни долини мають висоту 350-400 метрів.

Це місце - заповідник, повністю закритий для будівництва. Дістатися до унікального місця можна з Фетхіє або Олюденіз там курсують рейсові човни і приватні таксі. Дивіться актуальний розклад рейсових човнів на місці (Butterfly Valley) і плануйте максимально ранній виїзд, якщо хочете провести на пляжі весь день. Вони доставлять всіх бажаючих на узбережжі.

Долина метеликів мальовнича з початку літа і до середини осені, колонії цих чарівних комах пурхають тут в цей період. Природа щедро обдарувала цей край - тут ростуть оливки, апельсини, гранати, персики, олеандри і інші екзотичні дерева. Запах смоли перемішується з букетом запахів листя, квітів і диких трав. Прогулянка по Долині метеликів назавжди залишиться в пам'яті, як одне з найкрасивіших місць Туреччини. У цій прекрасній долині є ще одне місце, яке заслуговує уваги, - стародавнє селище Фаралья, що носить сьогодні назву Узун'юрт. Дістатися до нього можна по стежці, що йде від узбережжя вправо. На всьому шляху до селища, Ваш ніс буде сп'янілий ароматом різноманітних трав, особливо чебрецю. З боку селища на долину відкривається по-справжньому казкова панорама.

Жителі Фаральі вельми гостинні і як і раніше йдуть культурі садівництва на скелястих терасах, що дісталася їм у спадок від жили тут раніше візантійців і греків.

Нерухомість в Фаралье, якщо Вам сподобається цей регіон можна купити у відомого забудовника в Фетхіє компанії Orka, який будує відмінні вілли в цій місцевості.

Після відвідин долини можна викупатися у водах мальовничої бухти з піщаним пляжем Butterfly Valley. Своє романтичну назву Butterfly Valley отримала від тигровій метелики з сімейства Arctiidae. Вода в затоці дуже чиста і відливає бірюзою,тому купання принесе гостям долини справжнє задоволення. На пляжі працюють невелике кафе і магазин, де можна купити милі сувеніри.

Одеса
Одеса
Місце проведення
Готель Моцарт. Конференц зал
Вул. Ланжеронівська, 13/1
Час проведення
17.00
Дата проведення
21 квітня
Kyiv
Kyiv
Місце проведення
IQ Business Center
вул. Болсуновська, 13-15
Час проведення
17.00
Дата проведення
24 квітня
Харків
Харків
Місце проведення
Premier Palace Hotel Kharkiv
Пр-т. Незалежності, 2
Час проведення
17.00
Дата проведення
26 квітня
Дніпро
Дніпро
Місце проведення
Культурний центр «Мінора», конференц-зал
конференц-зал Вул. Шолом-Алейхема, 4/26
Час проведення
17.00
Дата проведення
28 квітня