ctm@ctm-group.ru
olga@dovecconstruction.com
БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР КОНСУЛЬТАЦІЯ
Інвестиції в нерухомість Північного Кіпру
Відгуки відвідувачів семінару.
Додайте свій відгук

Питання або відгук від: Євгенія Федорова 09. 01. 2019

Семінари від CTM-Group – це кожного разу дуже цікаво та корисно. Були з сином на декількох по нерухомості Північного Кіпру та Туреччини, спілкувалися з менеджерами компаній. Наразі визначаємося з регіоном і будемо, мабуть, купувати.

 

Питання або відгук від: Олег Безлінов 27. 11. 2018

Класні заходи для тих, хто в темі. Рекомендую!

Питання або відгук від: Інна Шагако 04. 11. 2018

Вже деякий час придивляюся до нерухомості на Кіпрі. Була приємно здивована, коли дізналася, що на Північному Кіпрі таку ж квартиру можна купити набагато дешевше, ніж на південній частині. Про різницю в регіонах вперше почула на семінарі CTM Group, а в оглядовому турі побачила добре та недороге житло на власні очі.

Питання або відгук від: Стас Колтунов 25. 10. 2018

Пошел на семинар за компанию с другом. Темой недвижимости, тем более квартирами на Северном Кипре, вообще не интересовался. Не знал даже, почему он Северным называется, а не просто Кипром. В итоге, понравилось все – и выступления, и организация, и люди приятные. Очень интересно и познавательно провел время. На следующий семинар в Одессе тоже пойду, но теперь буду слушать еще внимательнее. Очень уж вкусные цены на квартиры и остров для отдыха – самое то.

Питання або відгук від: Сергей Светличный 09. 10. 2018

Записался на семинар в Харькове по рекомендации знакомых. Они были на прошлом одесском и остались довольны. Я присматриваю квартиру в Фамагусте, поэтому тоже решил попробовать.

Питання або відгук від: Ігор Ковальов 08. 10. 2018

Плюси заходу: 1) гарне місце та організація, 2) безкоштовна участь, 3) виступи представників забудовника нерухомості на Північному Кіпрі, 4) цікаві пропозиції для учасників, як то ознайомчий тур.

Мінуси: 1) робочий день, 2) незручно добиратися київським метро.

В цілому, враження позитивні.

 

Питання або відгук від: Іван Михайлюк 05. 10. 2018

Брав участь у минулому семінарі в Києві. Вже довго цікавився темою придбання житла в Фамагусті, тому побачивши оголошення на Фейсбуці, відразу перейшов за посиланням та зареєструвався як учасник. Напередодні події мені зателефонував менеджер компанії, щоб підтвердити участь, та нагадати про час та місце проведення семінару. Дуже зручно. Сам захід мене також вразив – грамотні спікери та багато нової інформацію, яку я, якщо чесно, не дуже сподівався почути з моїм досвідом у питанні. На ознайомчий тур не записувався, бо й так часто буваю на Кіпрі.

Семінари рекомендую!

Питання або відгук від: Кристина Фесенко 02. 10. 2018

Хочется выразить благодарность компании CTM-Group за профессиональный и внимательный подход к клиентам. Прошлый семинар по недвижимости Северного Кипра прошел по высшему разряду. Хорошая организация и интересная информация. Услышала много нового и всерьез задумываюсь о покупке. Сейчас подбираем подходящие варианты.

Питання або відгук від: Филипп Божков 14. 06. 2018

Ходил на семинар в Одессе и летал в ознакомительный тур, который предлагается всем участникам семинара. Порадовало разнообразие квартир в Фамагусте, быстрое решение всех вопросов и возможность поговорить не только с нашим агентством, но и с кипрским застройщиком. Единственный минус для меня – спорное положение Северного Кипра. Только из-за него пока не решился на покупку.

Питання або відгук від: Олена Абраменко 10. 05. 2018

Ми з чоловіком залишилися повністю задоволені роботою з компанією. Пройшли із ними всі етапи придбання нерухомості на Кіпрі. Побували на семінарі, злітали в ознайомчий тур, де менеджери забудовника провели нас по всіх об’єктах, що підпадали під наші побажання, оформили договір купівлі-продажу та свідоцтво про право власності. Від нас треба було тільки зробити вибір та надати документи, про всі офіційні процедури потурбувалися представники компаній. Влітку вперше відпочили в новій квартирі, а зараз замислюємося про те, щоб здавати її в оренду. Кажуть, на цьому можна трохи підзаробити.